Index // Nieuws // Bondscoach wil continuïteit zien
Bondscoach wil continuïteit zien
Gepubliceerd door de redactie op 12-11-2009 om 23:29
Bestel het officiele WK thuisshirt van Oranje vanaf €49,95! »
Bert van Marwijk wil in de duels met Italië en Paraguay continuïteit in het spel van het Nederlands Elftal zien. In het voorlaatste samenzijn voor het WK 2010 is dat het speerpunt voor van Marwijk. ,,Het liefst was ik voor het WK een langere periode bij elkaar geweest om alleen maar te trainen. Maar dat laat het wedstrijdschema helaas niet toe,” zo verteld de bondscoach.
Toch maakt Van Marwijk zich niet druk om zijn selectie. ,,In mijn periode bij Oranje is het team maar een keer niet scherp genoeg geweest.” Hij waarschuwt: ,,De spelers moeten begrijpen dat je tijdens het WK geen moment kan verslappen.”
Van Marwijk roemt ook de onafhankelijkheid van zijn elftal. Voor Oranje scoorden tijdens zijn bewind twaalf verschillende spelers. ,,Wij hebben veel spelers die kunnen scoren, we zijn niet afhankelijk van één man. Dat is fijn, ook al denk ik dat er veel landen zijn die deze onafhankelijkheid ook in het team hebben, zoals Spanje.”
Volg ons ook op Twitter!
Ander oranjenieuws
- 13/07 - Van Marwijk en Van Bronckhorst krijgen lintje
- 13/07 - Volg live de huldiging van Oranje
- 12/07 - Oranje gelandt op Schiphol
- 12/07 - 8,5 miljoen mensen zagen thuis de WK finale
- 11/07 - Nederland pakt naast de beker
- 11/07 - Opstelling Nederland - Spanje
- 11/07 - Live de openingsceremonie van de WK finale
- 11/07 - Wie wordt er topscorer van het WK?
- 11/07 - Vermoedelijke opstelling Nederland - Spanje
- 09/07 - Hugo Borst voorspelt de finale Nederland - Spanje
| Nederland - Spanje | 0 - 1 |
| Uruguay - Duitsland | 2 - 3 |
| Duitsland - Spanje | 0 - 1 |
| Nederland - Uruguay | 3 - 2 |
| Paraguay - Spanje | 0 - 1 |



