Index // Nieuws // Vermoedelijke opstelling Uruguay - Nederland

Vermoedelijke opstelling Uruguay - Nederland

Gepubliceerd door de redactie op 06-07-2010 om 09:24

Bestel het officiele WK thuisshirt van Oranje vanaf €49,95! »

Vanavond speelt het Nederlands elftal om 20:30 uur tegen Uruguay in de halve finale in het Green point stadium in Kaapstad. De wedstrijd zal door 70.000 toeschouwers bekeken worden.

Volgens Van Marwijk is iedere speler fit om te spelen, dat zei hij gister tijdens een persconferentie. Twee spelers kunnen niet mee doen, dat zijn Van der Wiel en De Jong omdat zij tijdens de kwartfinale een tweede gele kaart in ontvangst hebben genomen, hiervoor zijn ze 1 wedstrijd geschorst.

Nederland heeft 4 keer gespeeld tegen Uruguay waarvan drie keer verloren en 1 keer gewonnen. De laatste keer was op 30 december 1980 die verloor Oranje met een 2-0 nederlaag.

Vermoedelijke opstelling Nederlands elftal:
Stekelenburg; Boulahrouz, Heitinga,  Mathijsen, Van Bronckhorst; Van Bommel, De Zeeuw; Sneijder; Robben, Van Persie, Kuijt;

Vermoedelijke opstelling Uruguay:
Muslera; M. Pereira, Victorino, Godin, Caceres; Perez, Rios, Gargano, A. Pereira; Forlan, Carvani; 


Volg ons ook op Twitter!
Nederland - Finland 2 - 1
San Marino - Nederland 0 - 5
Nederland - Spanje 0 - 1
Uruguay - Duitsland 2 - 3
Duitsland - Spanje 0 - 1
Alle uitslagen van het WK voetbal
Kwalificeert Nederland zich voor het EK 2012?
Ja zeker
Weet ik niet
Nee ik denk het niet