Wedstrijdschema EK 2020

Het Nederlands elftal is na lange tijd afwezig er weer bij op het EK voetbal 2020. De wedstrijden zullen gespeeld worden in twaalf verschillende speelsteden. Bekijk hieronder het speelschema van Oranje en de andere landen van het EK 2020.

Voorrondes
12 jun 2020
23:00 Turkije Turkije - Italië Italië
13 jun 2020
17:00 Wales Wales - Zwitserland Zwitserland
20:00 Denemarken - Finland
23:00 Belgie Belgie - Rusland Rusland
14 jun 2020
17:00 Engeland Engeland - Kroatië Kroatië
20:00 Oostenrijk Oostenrijk - Winnaar playoff D
23:00 Nederland Nederland - Oekraine Oekraine
15 jun 2020
17:00 Winnaar playoff C - Tsjechië Tsjechië
20:00 Polen Polen - Winnaar playoff B
23:00 Spanje Spanje - Zweden Zweden
16 jun 2020
20:00 Winnaar playoff A - Portugal Portugal
23:00 Frankrijk Frankrijk - Duitsland Duitsland
17 jun 2020
17:00 Finland - Rusland Rusland
20:00 Turkije Turkije - Wales Wales
22:00 Italië Italië - Zwitserland Zwitserland
18 jun 2020
17:00 Oekraine Oekraine - Winnaar playoff D
20:00 Denemarken - Belgie Belgie
23:00 Nederland Nederland - Oostenrijk Oostenrijk
19 jun 2020
17:00 Zweden Zweden - Winnaar playoff B
20:00 Kroatië Kroatië - Zwitserland Zwitserland
22:00 Engeland Engeland - Winnaar playoff C
20 jun 2020
17:00 Winnaar playoff A - Frankrijk Frankrijk
20:00 Portugal Portugal - Duitsland Duitsland
22:00 Spanje Spanje - Polen Polen
21 jun 2020
20:00 Italië Italië - Wales Wales
20:00 Zwitserland Zwitserland - Turkije Turkije
22 jun 2020
20:00 Oekraine Oekraine - Oostenrijk Oostenrijk
20:00 Winnaar playoff D - Nederland Nederland
23:00 Finland - Belgie Belgie
23:00 Rusland Rusland - Denemarken
23 jun 2020
23:00 Zwitserland Zwitserland - Engeland Engeland
23:00 Kroatië Kroatië - Winnaar playoff C
24 jun 2020
20:00 Zweden Zweden - Polen Polen
20:00 Winnaar playoff B - Spanje Spanje
23:00 Duitsland Duitsland - Winnaar playoff A
23:00 Portugal Portugal - Frankrijk Frankrijk
Laatste 16
27 jun 2020
20:00 2A - 2B
23:00 1A - 2C
28 jun 2020
20:00 1C - 3D/E/F
23:00 1B - DA/E/F
29 jun 2020
20:00 2D - 2E
23:00 1F - 3A/B/C
30 jun 2020
20:00 1D - 2F
23:00 1E - 3A/B/C/D
Kwartfinale
03 jul 2020
20:00 Winnaar match 41 - Winnaar match 42
23:00 Winnaar match 39 - Winnaar match 37
04 jul 2020
20:00 Winnaar match 40 - Winnaar match 38
23:00 Winnaar match 43 - Winnaar match 44
Halve finale
07 jul 2020
23:00 Winnaar match 46 - Winnaar match 45
08 jul 2020
23:00 Winnaar match 48 - Winnaar match 47
Finale
12 jul 2020
23:00 Winnaar match 49 - Winnaar match 50

Volgende wedstrijd

26 maart, 20:45
Nederland Nederland Verenigde Staten

Webshop

Groepsstanden Poule C

Groep C G W G L P
Oostenrijk 0 0 0 0 0
Nederland 0 0 0 0 0
Winnaar playoff D 0 0 0 0 0
Oekraine 0 0 0 0 0

Uitslagen

Geen wedstrijdgegevens beschikbaar.