Wedstrijdschema EK 2021

Het Nederlands elftal is na lange tijd afwezig er weer bij op het EK voetbal 2021. De wedstrijden zullen gespeeld worden in twaalf verschillende speelsteden. Bekijk hieronder het speelschema van Oranje en de andere landen van het EK 2021.

Groep Stage
jun 11, 2021
21:00 Turkije Turkije - Italie Italie
jun 12, 2021
15:00 Wales Wales - Zwitserland Zwitserland
18:00 Denenmarken Denenmarken - Finland Finland
21:00 Belgie Belgie - Rusland Rusland
jun 13, 2021
15:00 England England - Kroatie Kroatie
18:00 Oostenrijk Oostenrijk - Marcedonie
21:00 Nederland Nederland - Oekraine Oekraine
jun 14, 2021
15:00 Schotland - Tsjechie Tsjechie
18:00 Polen Polen - Slowijke
21:00 Spanje Spanje - Zweden Zweden
jun 15, 2021
18:00 Hongerije - Portugal Portugal
21:00 Frankrijk Frankrijk - Duitsland Duitsland
jun 16, 2021
15:00 Finland Finland - Rusland Rusland
18:00 Turkije Turkije - Engeland Engeland
21:00 Italie Italie - Zwitserland Zwitserland
jun 17, 2021
15:00 Oekraine Oekraine - Marcedonie
18:00 Denenmarken Denenmarken - Belgie Belgie
21:00 Nederland Nederland - Oostenrijk Oostenrijk
jun 18, 2021
15:00 Zweden Zweden - Slowijke
18:00 Kroatie Kroatie - Tsjechie Tsjechie
21:00 England England - Schotland
jun 19, 2021
15:00 Hongerije - Frankrijk Frankrijk
18:00 Portugal Portugal - Germany Germany
21:00 Spanje Spanje - Polen Polen
jun 20, 2021
18:00 Zwitserland Zwitserland - Turkije Turkije
18:00 Italie Italie - Engeland Engeland
jun 21, 2021
18:00 Marcedonie - Nederland Nederland
18:00 Oekraine Oekraine - Oostenrijk Oostenrijk
21:00 Rusland Rusland - Denenmarken Denenmarken
21:00 Finland Finland - Belgie Belgie
jun 22, 2021
21:00 Kroatie Kroatie - Schotland
21:00 Tsjechie Tsjechie - England England
jun 23, 2021
18:00 Slowakije - Spanje Spanje
18:00 Zweden Zweden - Polen Polen
21:00 Portugal Portugal - Frankrijk Frankrijk
21:00 Duitsland Duitsland - Hongarije
Round of 16
jun 26, 2021
18:00 Runner-up Groep A - Runner-up Groep B
21:00 Winner Groep A - Runner-up Groep C
jun 27, 2021
18:00 Winner Groep C - 3rd place D/E/F
21:00 Winner Groep B - 3rd place A/D/E/F
jun 28, 2021
18:00 Runner-up Groep D - Runner-up Groep E
21:00 Winner Groep F - 3rd place A/B/C
jun 29, 2021
18:00 Winner Groep D - Runner-up Groep F
21:00 Winner Groep E - 3rd place A/B/C/D
Quarter Finals
jul 02, 2021
18:00 Winner match 41 - Winner match 42
21:00 Winner match 39 - Winner match 37
jul 03, 2021
18:00 Winner match 40 - Winner match 38
21:00 Winner match 43 - Winner match 44
Semi-Finals
jul 06, 2021
21:00 Winner match 45 - Winner match 46
jul 07, 2021
21:00 Winner match 48 - Winner match 47
Final
jul 11, 2021
21:00 Winner match 49 - Winner match 50

Groepsstanden Poule C

Groep C

w g v
Oostenrijk 0 0 0 0 0 (0-0)
Nederland 0 0 0 0 0 (0-0)
Marcedonie 0 0 0 0 0 (0-0)
Oekraine 0 0 0 0 0 (0-0)

Uitslagen

Geen wedstrijdgegevens beschikbaar.